Eobuwie.pl otworzy swój największy sklep stacjonarny w Galerii Młociny

Na powierzchni 2300 mkw. znajdzie się prawie 200 tys. par butów.

W sklepie Eobuwie.pl w Galerii Młociny w Warszawie poza kilkudziesięcioma tabletami ze specjalnymi aplikacjami do zamawiania butów, skanerami kodów QR czy automatycznymi przenośnikami i sorterami dostępna będzie także  usługa esize.me, wprowadzona na rynek w połowie października ub.r., pomagająca dobrać buty w oparciu o błyskawicznie wykonywany skan 3D stóp. Trójwymiarowy model jest porównywany ze skanami butów dostępnych w ofercie sklepu, co pozwala zarekomendować klientowi właściwy rozmiar dla danej marki, typu czy fasonu obuwia. Skan wykonuje się jeden raz, potem jest przypisywany do numeru telefonu albo konta e-mail.

- Decydujemy się na znacznie większą powierzchnię - nie będzie to, jak wcześniej planowaliśmy, 572 mkw. tylko 2300 mkw. -  mówi Konrad Jezierski, dyrektor ds. retail eobuwie.pl. - W ofercie będzie prawie 200 tys par butów. Jest to porównywalne z ofertą około 70 sklepów monobrandowych. Duża powierzchnia to także większe możliwości logistyczne. Część przeznaczymy na magazyn, w którym będzie przechowywany towar. Dzięki temu w 3 oknach czasowych będziemy mogli realizować usługę Same Day Delivery dla Warszawy.

- Postawiliśmy na lokalizację w Galerii Młociny, ponieważ w wyjątkowy sposób łączy ona zakupy z rozrywką i czasem wolnym. Z pewnością będzie to nowe miejsce spotkań i zakupów na mapie stolicy, którego chcemy być częścią. Specjalnie dla tej lokalizacji szykujemy też unikatową usługę, ale - na razie - niech pozostanie to niespodzianką - dodaje Jezierski.

To drugi sklep stacjonarny Eobuwie.pl w Warszawie, pierwszy otwarto w galerii Atrium Promenada. Detalista specjalizujący się w sprzedaży obuwia online ma też fizyczne placówki w centrach handlowych w Zielonej Górze, Lubinie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Kielcach i Rzeszowie.

Otwarcie Galerii Młociny zaplanowane jest na 23 maja br.