Aldi zaprasza na wspólne grillowanie

27 kwietnia w sklepie sieci w Katowicach przy ul. Bożogrobców 20 zostanie zainaugurowany cykl spotkań z Remigiuszem Rączką, prowadzącym program "Rączka gotuje" na kanale TVP3 Katowice i miłośnikiem śląskiej kuchni i tradycji.

Wspólne grillowanie, kulinarny pokaz trzech dań Remigiusza Rączki: chłodnika z botwinki, polędwiczek wieprzowych zawiniętych w szynkę szwarcwaldzką oraz sałatki wiosennej z kalafiorem, degustacja i spotkanie autorskie z samym szefem kuchni to atrakcje przygotowane przez sieć Aldi dla odwiedzających. W tym dniu klienci sklepu skorzystają także z promocji sięgającej 35% na wszystkie artykuły potrzebne do wykonania wymienionych dań.

Wspólne biesiadowanie przy muzyce rozpocznie się o godzinie 10:00 festiwalem grillowym, który potrwa do godziny 16:00. Uczestnicy wydarzenia będą mogli skosztować kiełbasę śląską premium, kiełbaski norymberskie z dodatkami, pieczywem i wybranym napojem.

O godzinie 11:00 odbędzie się pokaz kulinarny Remigiusza Rączki, w ramach którego zaprezentuje on trzy autorskie przepisy idealne na wiosnę i spotkania przy grillu. Wszystkie dania zostaną przygotowane w oparciu o artykuły dostępne w Aldi.

Poza kulinarnymi inspiracjami i opowieściami uczestnicy będą mieli niepowtarzalną okazję by degustować, a następnie zrecenzować przygotowane przez Rączkę dania.

Po kulinarnym show nastąpi autorskie spotkanie z szefem kuchni, podczas którego będzie można wymienić się wrażeniami, inspiracjami, a także kupić książkę i otrzymać autograf. Kolejne spotkania z cyklu "Rączka grilluje w Aldi" odbędą się w maju, czerwcu, sierpniu i wrześniu w kolejnych sklepach sieci na terenie Śląska, m.in. w Wodzisławiu Śląskim, Siemianowicach Śląskich, Kędzierzynie-Koźlu, Pszczynie, Jastrzębiu-Zdroju, Chorzowie, Rydułtowach, Rybniku oraz Żorach.

Aldi to niemiecka sieć dyskontów, mająca głównie na zachodzie i południu Polski 132 sklepy i zatrudniająca ponad 2 000 pracowników.

Joanna Hamdan 13690 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.