Pokazywane w serwisie treści mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz. U. 2012 poz. 1356). Oświadczam, że mam ukończone 18 lat i chcę zobaczyć pełną wersję artykułu.
Tak, pokaż artykuł Nie wyrażam zgody

The Dubliner

Nowa, irlandzka whiskey od Stock Polska.

Do wciąż rosnącej kategorii „brown spirits”, w której zdecydowany prym wiedzie whisky, dołącza nowy produkt w portfolio Stock Polska - The Dubliner Irish Whiskey.

Wytwarzana w historycznych budynkach Dublin Liberties Distillery – tradycyjnym centrum destylacji whiskey w Irlandii, stworzona przez Darylla Macnally’ego, cenionego master blendera.

The Dubliner jest dostępny w dwóch wariantach - The Dubliner Irish Whiskey 40% trzykrotnie destylowany, blendowany z whiskey single malt i zbożowych, przechowywany przez 3 lata w specjalnie dobieranych, dębowych beczkach po bourbonie.

Dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z tą kategorią alkoholi, Stock Polska proponuje The Dubliner Irish Whiskey Liqueur 30% - to łagodne połączenie irlandzkiej whiskey z miodem i karmelem, kremowe i gładkie.

Oba warianty sprawdzą się zarówno do sączenia, jak również jako baza do koktajli.

Joanna Hamdan 13699 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.