CH Europa Centralna powiększa ofertę restauracyjną

W gliwickim obiekcie pojawi się Silver Dragon.

W nowej restauracji w Europie Centralnej, na gości czekać będą specjały kuchni wietnamskiej, chińskiej i tajskiej. Te przygotowywane będą przez wykwalifikowanych, azjatyckich kucharzy.

- W menu znajdą się między innymi popularne Dragon Boxy, dania w panierce, potrawy smażone na patelni wok czy owoce morza – mówi Małgorzata Gruszczyńska z Silver Dragon.

Lokal o powierzchni 120 mkw. znajdzie się na poziomie +1 w sąsiedztwie restauracji Olimp. Jego otwarcie planowane jest jeszcze przed wakacjami. Dzięki temu wzbogaci strefę restauracyjną gliwickiego obiektu, którą tworzą również takie marki jak: McDonald’s/McDrive, Olimp, Ryokan Sushi czy Yasir Kebab. Ponadto, klienci  centrum handlowego mogą korzystać z oferty - Grycana, loYogurterii czy Mount Blanc.

- Bardzo cieszymy się, że Silver Dragon do nas dołączy. Będzie to ciekawa propozycja dla naszych klientów, którzy lubią orientalne smaki. Nowy rok to dla nas czas dynamicznego poszerzania grona najemców. Po nowych markach odzieżowych, jak m.in. Vistula oraz Wólczanka, teraz poszerzamy ofertę restauracyjną. Mogę jednak zdradzić, że to nie koniec i niebawem czekają nas kolejne otwarcia. – mówi Katarzyna Lenartowicz, dyrektor Centrum Handlowego Europa Centralna

Europa Centralna w Gliwicach to połączenie parku handlowego i galerii. Cały obiekt to 74 tys. mkw. powierzchni handlowej oraz 2 300 miejsc parkingowych. Obiektem zarządza firma Apsys.

Joanna Hamdan 13666 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.