Wittchen przedłużył umowę z Lidlem

Konsumentki znowu mogą szykować się na szał zakupów w Lidlu. Sieć podpisała umowę z Wittchenem na kolejne dostawy torebek i portfeli.

Jak poinformował zarząd producenta wyrobów ze skóry Wittchen, spółka ustaliła z firmą Lidl warunki współpracy w zakresie dostawa produktów swojej marki do sklepów sieci w roku 2019. Łączna szacunkowa wartość świadczeń w ramach umowy wynosi ok. 15,75 mln złotych netto + VAT.

– Umowa zawiera standardowe postanowienia dotyczące kar umownych, w szczególności odnoszące się do nieterminowego wykonania przedmiotu zamówienia – poinformował Wittchen.

W ubiegłym roku Wittchen podpisał z Lidlem dwie umowy na dostawę towarów. Jedną, właśnie w kwietniu na kwotę 13,5 mln zł + VAT, a kolejną w czerwcu o wartości 13,5 mln zł netto.

Ostatnim razem galanteria Wittchen w Lidlu dostępna była na święta Bożego Narodzenia. 

Magdalena Weiss 2408 Artykuły

Niepoprawna recydywistka - związana z "Handlem" w latach 1999-2005 i ponownie od 2016 r. Tropi najnowsze trendy na rynku FMCG i zmiany w gospodarce. Amatorka kuchni greckiej i bibliotek publicznych. Mieszka kątem u trzech kotów.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.