Foods by Ann prezentuje nowość

Orzechy w czekoladzie.

Nowość od Foods by Ann to kolejna pozycja w kolekcji zdrowych smakołyków. Orzechy w czekoladzie dołączają do grona produktów potwierdzających tezę, że zdrowa żywność nie musi kojarzyć się wyłącznie z wyrzeczeniami. Produkt ma stanowić alternatywę dla zwykłych słodyczy.

W składzie orzechów w czekoladzie znajdują się  wyłącznie naturalne składniki. Zależnie od wybranego wariantu są to orzechy nerkowca, migdałowca lub laskowe. Czekolada zawiera 60% kakao, cukier kokosowy, nie ma w niej laktozy i lecytyny, wspomagaczy smaku ani sztucznych barwników.

Foods by Ann to marka sygnowana nazwiskiem Anny Lewandowskiej, która powstała w 2016 r. Jej misją - jak zapewnia pomysłodawczyni - jest wskazanie właściwych nawyków żywieniowych oraz tworzenie produktów, które udowodnią, że zdrowe nie musi kojarzyć się wyłącznie z wyrzeczeniem.

Anna Lewandowska otwiera też własne sklepy. Na początku tego roku w centrum handlowym Posnania powstał punkt Healthy Store. Dostępne są w nim zdrowe przekąski, ciepłe i zimne napoje, desery, soki coldpressed oraz inne produkty właśnie z portfolio marki Foods by Ann. Pierwszy tego typu lokal został otwarty w warszawskim osiedlu Royal Wilanów w listopadzie 2018 r. W grudniu zapowiadano, że poza Poznaniem punkty Healthy Sotre powstaną także w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Katowicach, Trójmieście oraz Rzeszowie.

 

Joanna Hamdan 13693 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.