Biedronka w Katowicach w nowej odsłonie

Od 17 kwietnia klienci ponownie mogą robić zakupy w gruntownie zmodernizowanym sklepie sieci przy ul. Zawiszy Czarnego 8 w Katowicach.

Z tej okazji czekają na nich specjalne rabaty, które w tygodniu otwarcia sięgają nawet 40%. To także szansa, by skorzystać z przygotowanych przez Biedronkę wielkanocnych akcji promocyjnych.

W czasie remontu w Biedronce przy ul. Zawiszy Czarnego 8 zamontowane zostało oświetlenie LED, a urządzenia chłodnicze, dzięki modernizacji, wykorzystują ekologiczne gazy, takie jak gaz naturalny CO2 ("clean technology"), zaś w przypadku chłodziarek, zamrażarek i komór mroźniczych – gaz propan. Sklep zyskał także nowy design i kolorystykę.

Wyremontowana katowicka Biedronka została także zaprojektowana w formacie 2.0, który oznacza zoptymalizowane, bardziej przystępne dla klientów ustawienie produktów. W sklepie zostały wydzielone nowe strefy, np. z pieczywem, owocami i warzywami, kosmetykami. Oznaczone są także moduły z artykułami promocyjnymi. Sala sprzedaży wyremontowanego sklepu liczy 565 mkw.

Sklep czynny jest od poniedziałku do soboty od godz. 6:30 do 22:00, a w niedziele handlowe od 8:00 do 21:00.

Joanna Hamdan 13693 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.