Laboratorium Kosmetyczne Joanna. Seria Prebiotyczna Joanna

Do cery wrażliwej, alergicznej i skłonnej do podrażnień.

Z myślą o cerze wrażliwej, alergicznej i skłonnej do podrażnień, została stworzona Seria Prebiotyczna Joanna. Oczyszcza bardzo łagodnie, nie zaburza równowagi wodno-tłuszczowej naskórka i przyczynia się do odbudowy naturalnej mikroflory.

To m.in. szampon bez siarczanów SLES i SLS, za to z łagodzącym pantenolem, który koi podrażnioną skórę głowy. Myje i łagodzi. Podobnie jak żel pod prysznic oraz mydło w płynie z balsamem z Serii Prebiotycznej Joanna. Natomiast skóra alergiczna, która zwykle ma tendencję do nadmiernego przesuszenia, wymaga aplikacji balsamu po kąpieli. Ten z Serii Prebiotycznej Joanna, poza odbudowaniem flory bakteryjnej, poprawia odżywienie i nawilżenie dzięki zawartości masła shea.

Oprócz balsamu, produktów do mycia ciała i włosów w Serii Prebiotycznej Joanna są też emulsja do higieny intymnej, płyn do higieny intymnej i płyn ginekologiczny do higieny intymnej. Odbudowują na skórze ochronny film i zabezpieczają ją przed podrażnieniami i stanami zapalnymi. Stopniowo poprawiają odporność na infekcje. 

Joanna Hamdan 13699 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.