Neonet w Parku Handlowym Multibox w Płońsku

Sklep tej ogólnopolskiej sieci sklepów z asortymentem AGD, RTV, IT, GSM zostanie otwarty jesienią.

Salon zajmie powierzchnię parwie 450 mkw.

Grupa Neonet jest jednym z liderów rynku AGD, RTV, IT, akcesoria i multimedia. Powstała w 1991 roku i oferuje markowe produkty z sektora elektroniki, telewizorów, komputerów i akcesoriów gospodarstwa domowego, dedykowane zarówno klientom indywidualnym jak i biznesowym.

Z kolei Multibox w Płońsku zlokalizowany jest przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych miasta, blisko centrum, w otoczeniu osiedli mieszkaniowych. W bezpośrednim sąsiedztwie parku znajduje się market sieci Kaufland oraz restauracja McDonald’s. Budynek parku o powierzchni najmu ponad 5 tys. mkw. jest w trakcie zaawansowanej realizacji i już jesienią tego roku zaoferuje dziesięć lokali, z kompleksową ofertą handlową – między innymi marki Sinsay, Pepco, Rossmann czy Martes Sport. Dla zmotoryzowanych klientów udostępnionych zostanie 200 bezpłatnych miejsc parkingowych.

Za koncepcję komercyjną oraz wynajem Multiboxów odpowiada firma Mallson Polska. Inwestorem i wykonawcą Parków Handlowych Multibox jest Zakład Budowlano-Remontowy Budrem z Ostrowa Wielkopolskiego.

Obecnie w ramach sieci Multibox działają obiekty w: Świeciu, Tczewie, Nowym Tomyślu, Łasku, Siedlcach, Ciechanowie, Dęblinie, Rawiczu oraz dwa w Ostrowie Wielkopolskim. Oprócz obiektu w Płońsku w budowie znajdują się parki handlowe na warszawskim Wilanowie oraz w Głogowie a w przygotowaniu są projekty w Szamotułach, Trzciance oraz Ełku.

Joanna Hamdan 13693 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.