PRCH jest coraz większa

Polska Rada Centrum Handlowych wzmacnia zarząd. Teraz w zarządzie stowarzyszenia jest już 12 ekspertów.

Na zdjęciu: Aleksandra Zentile-Miller, prezes PRCH, Chapman Taylor

Nowi eksperci w zarządzie stowarzyszenia to: Justyna Kur (reprezentuje firmę Apsys), Grzegorz Grajkowski (Unibail-Rodamco-Westfield), Piotr Staniszewski (Dentons), Agata Brzezińska (Pradera), Paweł Korobacz (Yes Biżuteria), Jakub Bilik (Amrest), i Karol Bartos (Atrium European Real Estate).

Dołączają oni do struktury zarządu składającej się dotychczas z następujących osób: Aleksandra Zentile-Miller (Chapman Taylor) - prezes, Elżbieta Dmowska-Mędrzycka (Mediadem) - wiceprezes, Radosław Knap - dyrektor generalny, Marek Cichocki (Reteam Poland) i Sebastian Koziara (Regus).

- W czasach zmian zachodzących na rynku oraz zmieniającego się otoczenia legislacyjnego, kluczowy jest dialog i wypracowanie porozumienia wśród wszystkich podmiotów naszego rynku – komentuje Aleksandra Zentile-Miller, prezes PRCH. - Jako stowarzyszenie not-for-profit chcemy odgrywać ważną rolę jako think-thank branżowy, w badaniach rynku i edukacji, wspieraniu firm członkowskich oraz kształtowaniu zasad i norm, a także promocji pozytywnego wizerunku branży – tłumaczy.

Nowy zarząd Polskiej Rady Centrów Handlowych widzi potrzebę zmian organizacji i stawia na szeroką współpracę, otwartość na innowacje i promocję najlepszych praktyk w branży. Pierwsze decyzje dotyczą flagowego wydarzenia PRCH - brandu ReDI, którego tegoroczna - szósta edycja zostaje rozszerzona o pełne dwa dni konferencyjne dedykowane trendom, technologiom i innowacjom w branży retail.

Polska Rada Centrów Handlowych jest największą organizacją w Polsce skupiającą firmy i ekspertów związanych z branżą nieruchomości handlowych. Stowarzyszenie funkcjonuje na zasadach non-profit.

Katarzyna Pierzchała 3319 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.