Biedronka 2.0 w Mysłowicach

Nowo otwarty sklep sieci w tym formacie mieści się z centrum handlowym Quick Park przy ul. Katowickiej 64. Biedronka ma tu oddzielne lady z mięsem i wędlinami, co jeszcze jest rzadkością.

Placówka Biedronki jest 9. sklepem tej sieci w Mysłowicach. Powstała w nowym formacie 2.0, który oznacza zoptymalizowane, bardziej przystępne dla klientów ustawienie produktów. W sklepie są wydzielone strefy z pieczywem, owocami i warzywami oraz kosmetykami. Oznaczono moduły z artykułami promocyjnym, powstało oddzielne stoisko mięsno-wędliniarskie.

Lady z mięsem i wędlinami to nowość w Biedronce. - W ten sposób robimy kolejny krok, by konsekwentnie rozszerzać naszą ofertę. Obecnie tego typu lady funkcjonują w kilkunastu sklepach naszej sieci na terenie różnych miast, gdzie cieszą się dużą popularnością wśród naszych klientów. Wierzymy, iż oddzielne stoisko z mięsem i wędlinami docenią także klienci w Mysłowicach, a my dołożymy wszelkich starań, żeby każdego dnia dostarczać im produkty najlepszej jakości – mówi Konrad Król, straszy menedżer sprzedaży, odpowiedzialny za sklepy Biedronka w Mysłowicach.

Ponadto od 16 do 23 kwietnia lub do wyczerpania zapasów na klientów w Mysłowicach czekają specjalne oferty: wybrane produkty kupić można nawet 50% taniej. Dodatkowo klienci, którzy przyjdą na otwarcie sklepu, mogą liczyć na darmową degustację wybranych produktów dostępnych w sieci, także przygotowanych na grillu. Przewidziano też atrakcje dla dzieci.

Biedronka w Mysłowicach czynna będzie od poniedziałku do soboty od 8:00 do 21:00, a w niedziele handlowe od 8:00 do 20:00.

Joanna Hamdan 13855 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.