Burgery Maestro powracają do McDonald’s

Wśród nich jest ostra nowość oraz frytki z batatów.

Do oferty McDonald’s wróciła linia burgerów premium Maestro. Każdy z burgerów to solidna porcja wołowiny i wyraziste dodatki. Wśród nich jest nowy burger na ostro. Elementem oferty promocyjnej są też frytki z batatów.

Miłośnicy sera powinni spróbować Maestro Grilled Cheese. Oprócz 100%j, soczystej wołowiny, prażonej cebulki oraz pikli, w składzie jest grillowany camembert oraz topiony ser cheddar. Kompozycję smakową dopełnia musztarda amerykańska oraz ketchup. Całość jest zamknięta w bułce typu brioche.

Kolejną propozycją jest Maestro Red Hot Chili. Ten burger jest nowością w menu McDonald’s. Podawany w bułce typu brioche z posypką chili łączy świeżą rukolę, pikle oraz pikantną paprykę, której ostrość uwydatniają dodatkowo dwa sosy: aksamitny jogurtowy oraz piekielnie pomidorowy pikantny.

Natomiast na zwolenników połączenia cebuli z wołowiną czeka Maestro Grilled Onion. Znajdują się w nim: soczysta wołowina, chrupiący bekon, topiony ser cheddar, wyraziste pikle oraz złocista grillowana cebulka. Burger podawany jest z aksamitnym sosem Creamy Deluxe oraz pikantnym Sriracha.

Produkty będą dostępne w ofercie promocyjnej McDonald’s do 21 maja.

Joanna Hamdan 14023 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.