Nowy Fiskalny Terminal Płatniczy Pospay

Fiskalny Terminal Płatniczy Pospay, łączący funkcje drukarki fiskalnej, kasy i terminala płatniczego, sprawdzi się wszędzie tam, gdzie potrzeba urządzenia obsługującego transakcje bezgotówkowe, mobilnego i zajmującego niedużo miejsca.

Małe sklepy spożywcze, stoiska na targu czy popularne "warzywniaki” to punkty handlowe, dla których m.in. przeznaczony jest Pospay.

Punkty te każdego dnia obsługują setki tysięcy klientów i spora część z nich ma już terminale płatnicze, jednak Fiskalny Terminal Płatniczy Pospay - jak zapewnia producent - dzięki połączeniu w sobie funkcji drukarki fiskalnej, kasy i terminala płatniczego, oferuje rozwiązania dużo bardziej komplementarne. Jakie?

Już sam fakt przejścia na płatności bezgotówkowe oznacza napływ nowych klientów i zwiększenie obrotów handlowych, a dodatkowo ergonomiczna budowa nowego terminala ułatwi obsługę klientów w okresie wzmożonego ruchu - można, trzymając go w dłoni, podejść do stojących w ogonku klientów i przyjąć należność, co rozładuje kolejkę.

Fiskalny Terminal Płatniczy firmy Posnet drukuje ponadto treści dostosowane do potrzeb przedsiębiorcy: kupony rabatowe, informacje z systemów lojalnościowych czy doładowania GSM. A transmisja danych, dzięki sieci GSM lub Wi-Fi, sprawia, że urządzenie Posnet pracuje w dowolnym miejscu. Terminal akceptuje płatności wszystkimi rodzajami kart: chipowymi, magnetycznymi i zbliżeniowymi, oraz te, dokonywane za pomocą aplikacji na urządzeniach mobilnych: BLIK, G Pay, Samsung Pay i Apple Pay.

To tylko część korzyści, które przynosi Pospay. Po więcej informacji zapraszamy na stronę firmową Posnet www.posnet.com.pl lub pospay.com.pl.

Jeśli detalista obawia się kosztów związanych z przejściem z transakcji wyłącznie gotówkowych także na bezgotówkowe warto zgłosić się do programu Polska Bezgotówkowa. Udział w nim pozwala na zwolnienie z opłat przy instalacji terminala oraz bezkosztowe jego użytkowanie przez pierwszy rok. W ramach programu zainstalowano już ponad 140 tys. terminali płatniczych, a terminal płatniczy D220, jeden z elementów Pospay, jest w tym programie dostępny.

O tym jak ważne są obecnie na rynku płatności bezgotówkowe świadczą dane - Polacy korzystają bowiem obecnie aż z 40 mln kart płatniczych. Badania z 2018 r., przeprowadzone dla eService, lidera na rynku akceptacji kart płatniczych oraz rozliczania transakcji elektronicznych w Polsce, pokazują, że 4 na 10 klientów jest w stanie zrezygnować z zakupów, jeżeli nie ma możliwości płatności bezgotówkowych.

Zintegrowane rozwiązania Pospay:

  • eliminują ewentualne pomyłki przy przepisywaniu kwoty transakcji z kasy na terminal płatniczy;
  • zwiększają szybkość obsługi klienta – nie trzeba dwukrotnie wprowadzać kwoty transakcji;
  • ułatwiają raportowanie – transakcje kartami płatniczymi ujęte są w raportach kasowych.