Bricomarché w nowym miejscu w Kamiennej Górze

Sklep Bricomarché, który funkcjonuje w Kamiennej Górze od 11 lat, zmienił swoją lokalizację. Dwukrotnie większa powierzchnia sklepu, szersza gama produktowa czy 1000 mkw. ogrodu zewnętrznego - to tylko niektóre z wprowadzonych udogodnień.

– Jesteśmy przekonani, że relokacja tutejszego Bricomarché zwiększy komfort zakupów dokonywanych przez naszych klientów. Wraz z nią zdecydowaliśmy się na wprowadzenie licznych udogodnień – mówi Eliza Orepiuk-Szymura, dyrektor komunikacji i informacji Grupy Muszkieterów. - Wśród nich znalazły się m.in. pokój przeznaczony dla rodzica z dzieckiem oraz spełniająca najnowsze standardy toaleta dla osób niepełnosprawnych. Powiększeniu uległa nie tylko powierzchnia sklepu, ale również parking, który w nowej lokalizacji mieści aż 70 aut – wymienia Orepiuk-Szymura.

Uroczyste otwarcie Bricomarché w nowej lokalizacji odbyło się 10 kwietnia br. Tego dnia mieszkańcy Kamiennej Góry mogli zapoznać się z nową odsłoną supermarketu, który obecnie mieści się przy ulicy Wałbrzyskiej 25A. W dniu oficjalnego otwarcia na klientów czekały atrakcje. Wśród nich znalazły się konkursy z nagrodami oraz animacje dla najmłodszych.

– Cieszymy się, że po 11 latach naszej pracy w szeregach Grupy Muszkieterów, możemy zaprezentować klientom odmieniony wygląd naszego marketu. Zmiana lokalizacji to dla nas możliwość urozmaicenia i wzbogacenia oferowanej przez nas gamy produktowej z 28 do 36 tys. referencji – mówi Izabela Łojewska, właścicielka Bricomarché w Kamiennej Górze.

Jej zdaniem większa powierzchnia marketu wpłynie także pozytywnie na ekspozycję produktów, komfort klientów podczas zakupów oraz lepszą propozycję cenową z uwagi na możliwość zamawiania większej ilości towaru u poddostawców. – Podobnie jak we wcześniejszej lokalizacji proponujemy klientom liczne usługi dodatkowe, m.in. możliwość transportu zakupionych produktów, transport HDS materiałów budowlanych na miejsce inwestycji czy cięcie blatów, płyt i drzwi – podkreśla Izabela Łojewska.

Grupa Muszkieterów to sieć franczyzowa działająca w kanałach supermarketów spożywczych i typu „dom i ogród”. Jest zrzeszeniem ponad 300 niezależnych przedsiębiorców zarządzających upermarketami spożywczymi Intermarché oraz supermarketami typu „dom i ogród” Bricomarché. W 2018 r. obroty Grupy Muszkieterów wyniosły blisko 7,5 mld zł. W Centrali Grupy w podpoznańskim Swadzimiu, w dwóch magazynach logistycznych oraz supermarketach zatrudnionych jest około 13 300 osób. Wyznaczaniem kierunków strategicznych obu sieci zajmuje się spółka ITM Polska. Muszkieterowie są obecni w czterech krajach Europy: Polsce, Francji, Belgii, Portugalii.

Katarzyna Pierzchała 5103 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.