Pokazywane w serwisie treści mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz. U. 2012 poz. 1356). Oświadczam, że mam ukończone 18 lat i chcę zobaczyć pełną wersję artykułu.
Tak, pokaż artykuł Nie wyrażam zgody

Piwa dla prawdziwych wikingów

To Bjorn i Floki od Browaru Trzech Kumpli.

Ułożone, ale z charakterem, złożone, ale nieprzytłaczające, zdeterminowane, ale niesfrustrowane, takie są Bjorn i Floki, dwa nowe piwa w ofercie Browaru Trzech Kumpli, polskiej marki produkującej piwa rzemieślnicze.

Powstały na bazie mocnego imeperialnego portera bałtyckiego, Ragnara, leżakującego w beczkach po rumie i bourbonie.

Ze względu na swoją specyfikę powstania i mocny charakter, nowe piwa przyjęły nazwy od legendarnych postaci historycznych i bohaterów popularnego serialu Wikingowie.

Bjorn i Floki swój smak i aromat zawdzięczają super mocnemu Ragnarowi znajdującemu się w regularnej ofercie Trzech Kumpli.

Dodatkowo każdy z nich, swój oryginalny smak przejął od drewnianych beczek po alkoholach, w których leżakował. Bjorn ma wyczuwalny posmak rumu z Jamajki i Barbados, Floki natomiast Bourbonów - Jacka Daniel'sa oraz Woodford Reserve.

Bjorn i Floki do sprzedaży trafią w połowie kwietnia i dostępne będą w sklepach specjalistycznych z piwem rzemieślniczym oraz w restauracjach i pubach.

Ich cena kształtuje się na poziomie 25-30 zł, za 0,3-l butelkę.

Wkrótce na rynku pojawią się kolejne piwa z charakterystycznymi minimalistycznymi etykietami Trzech Kumpli.

Joanna Hamdan 13666 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.