Dino ma nowego członka zarządu

Rada nadzorcza Dino podjęła uchwałę powołującą Jakuba Macugę na członka zarządu spółki.

Jakub Macuga dołączył do Grupy Dino w 2011 r. Zaczynając jako specjalista, a następnie skarbnik korporacyjny odpowiadał za finansowanie Grupy Dino, zarządzanie płynnością i ryzykiem ubezpieczeniowym.

Od 2018 r. jako dyrektor ds. korporacyjnych i skarbnik Grupy dodatkowo nadzorował funkcjonowanie działu prawnego, biura zarządu oraz działu kontroli kosztów. W styczniu 2019 r. objął stanowisko dyrektora operacyjnego. W spółce kieruje obszarem Operacji Centralnych, Logistyki i Kontroli Kosztów.

Zanim trafił do Dino , Jakub Macuga pracował w Kredyt Banku jako doradca klienta (2007-2009), a następnie pełnił funkcje bankiera klienta biznesowego w Alior Banku. Ma 34 lata, jest absolwentem Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu, ukończył też studia podyplomowe MBA na Alto University Executive Education w Helsinkach.

W skład zarządu oprócz Jakuba Macugi wchodzą prezes Dino Polska Szymon Piduch oraz dyrektor finansowy Michał Krauze.
Magdalena Weiss 3268 Artykuły

Niepoprawna recydywistka - związana z "Handlem" w latach 1999-2005 i ponownie od 2016 r. Tropi najnowsze trendy na rynku FMCG i zmiany w gospodarce. Amatorka kuchni greckiej i bibliotek publicznych. Mieszka kątem u trzech kotów.