Netflix w Żabce

Tym razem sieć wprowadziła do swoich sklepów kartę podarunkową Netflix z możliwością wyboru kwoty jej doładowania w przedziale między 40 zł a 500 zł.

Klienci sieci Żabka doceniają możliwość skorzystania w sklepach z licznych oferowanych przez usług dodatkowych. - Popularne są między innymi produkty przedpłacone w tym niedawno wprowadzone do oferty karty podarunkowe Amazon, transakcje Paysafecard, Paysafecard direct czy doładowanie do PlayStation Store i Google Play - mówi Przemysław Tomaszewski, dyrektor ds. sprzedaży i rozwoju usług w firmie Żabka Polska. 

Karta Netflix pozwoli lientom w szybki i łatwy sposób skorzystać z doładowania konta Netflix. Tylko w placówkach Żabki klienci mogą zadecydować o wartości doładowania, w przedziale od 40 zł do 500 zł. Do tej pory na rynku dostępne były jedynie karty w dwóch wariantach cenowych: 60 zł i 120 zł – podkreśla.

Karta przedpłacona Netflix pozwala na łatwy dostęp, na wybranym urządzeniu, do filmów, dokumentów, programów rozrywkowych czy seriali, poprzez serwis www.netflix.com. Wystarczy wejść na swoje konto w witrynie Netflix i wprowadzić znajdujący się na paragonie ze sklepu Żabka kod PIN. W ten sposób środki pieniężne zostaną dodane do osobistego profilu na serwisie. Karta nie posiada daty ważności i można wykorzystać ją w dogodnym terminie. Na paragonie znajdują się również dodatkowe informacje dotyczące doładowania konta.

Przypomnijmy. Klienci Żabki mogą skorzystać na przykład z opcji nadania i odbioru paczek z Poczty Polskiej oraz DHL Parcel, kupić i zarejestrować starter GSM , doładować telefon, opłacić rachunki, kupić prepaid energetyczny i wypłacić gotówkę (cash back). Warszawskie Żabki oferują dodatkowo możliwość doładowania karty miejskiej.

Szczegóły na https://www.zabka.pl/wygodne-uslugi.

Joanna Hamdan 13690 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.