Smyk w Galerii Wiślanka

Salon sieci zajmie powierzchnię ok. 430 mkw.

Podczas wiosennej edycji targów SCF na stoisku Mallson Polska odbyło się oficjalne podpisanie umowy najmu na salon Smyk w jedynej galerii handlowo-rozrywkowej w Żorach.

- Cieszymy się z pozyskania do centrum lidera sektora artykułów dziecięcych i marki cieszącej się ogromnym uznaniem wśród Klientów – mówi Ewa Ściubidło, wiceprezes Mallson Polska - firmy odpowiedzialnej za koncepcję komercyjną oraz wynajem obiektu.

Smyk to marka obecna na polskim rynku od około 40 lat. Oferuje szeroki wybór zabawek, akcesoriów dla niemowląt, odzieży i obuwia, artykułów szkolnych, książek oraz multimediów. Ponadto sieć ma także własne marki zabawek (Smiki) oraz odzieży i obuwia (Cool Club). Sklepy Smyk działają w Polsce, Rosji, Rumunii oraz na Ukrainie.

Galeria Wiślanka będzie jedynym nowoczesnym obiektem handlowym w Żorach. Na prawie 20 tys. mkw. powierzchni najmu znajdzie się około 80 sklepów polskich i zagranicznych marek, punktów usługowych. Pośród najemców obiektu znajdą się m.in. Helios – jedyne w mieście wielosalowe kino oraz najnowszy koncept marketu Lidl. Do dyspozycji klientów będzie ponad 600 miejsc parkingowych.

Otwarcie Galerii Wiślanka planowane jest na II połowę 2020 r.

Joanna Hamdan 8882 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }