Netto z kolejnymi sklepami w odsłonie 3.0

Placówki w nowym formacie 11 kwietnia otwarte zostaną w Szczecinie przy ul Struga 42 i Bytomiu przy ul. Wrocławskiej 134.

Rozbudowa sieci sklepów Netto w koncepcie 3.0 jest dla duńskiej sieci priorytetem na ten rok.

- Prostota w najlepszym wydaniu jest jedną z najważniejszych cech naszego konceptu, dlatego chcemy pokazać klientom w Polsce, że zakupy w dyskoncie mogą być wygodne - podkreśla Janusz Stroka, prezes Netto Polska.

Koncept Netto 3.0 zakłada m.in.: poszerzoną ofertę i lepszą ekspozycję świeżych warzyw i owoców, szeroką gamę produktów bezglutenowych, bezlaktozowych, bezcukrowych oraz z certyfikatem bio, rozbudowaną strefę To Go ze świeżymi sałatkami, sokami i przekąskami, świeżo mieloną kawą, a także wypiekane na miejscu pieczywo.

Poza nowymi placówkami w Szczecinie i Bytomiu obecnie w nowej odsłonie funkcjonuje jeszcze sześć sklepów Netto.

Są to placówki w: Goleniowie (ul. Wł. Jagiełły 16), Szczecinie (ul. Kadłubka 39 i ul. Smolańska 11), Policach (ul. Piłsudskiego 43), Gdańsku (ul. Rajska 10) oraz Świebodzinie (ul. Piłsudskiego 35A).

Joanna Hamdan 13699 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.