Soczewkomaty.pl dołączają do programu Visa Oferty

Każdy, kto zakupi w Soczewkomacie dowolne soczewki kontaktowe bądź akcesoria niezbędne do ich użytkowania i zapłaci kartą Visa, może liczyć na jednorazowy zwrot 10 zł na swoje konto.

Z oferty będzie można skorzystać do wyczerpania produktów objętych promocją.

Z programu mogą korzystać klienci indywidualni posługujący się debetowymi i kredytowymi kartami Visa, wydanymi przez dowolny bank. Żeby skorzystać ze zwrotu trzeba zarejestrować się na stronie visaoferty.pl lub bezpośrednio poprzez aplikację mobilną, uzupełnić wymagane dane, wyświetlić ofertę firmy Soczewkomaty.pl i zrobić zakupy w Soczewkomacie. Cashback w wysokości 10 zł trafi na konto uczestnika programu w ciągu pięciu dni roboczych od chwili dokonania transakcji.

– Nasze maszyny to zaawansowane technologicznie, innowacyjne urządzenia w których płatności można dokonać tylko za pomocą katy płatniczej, także zbliżeniowo – mówi Karol Kożusznik, kierownik ds. rozwoju projektu Soczewkomaty.pl.

Soczewkomaty zostały zaprojektowane tak, aby zakup odbywał się intuicyjne. Wystarczy postępować zgodnie z poleceniami wyświetlanymi na 43-calowym ekranie dotykowym. Wybiera się odpowiedni produkt, zaznacza moce soczewek, jeśli jest kod rabatowy z aplikacji mobilnej należy wpisać jego treść w odpowiednie okienko, bądź zeskanować kod QR, następnie zatwierdzić zamówienie i dokonać płatności kartą.

- Chcemy pokazać, że zakupy w Soczewkomacie nie są skomplikowane i stanowią świetną ofertę dla tych, którzy potrzebują wybranych soczewek od ręki, bez stania w kolejce i w dobrych cenach. Na czas trwania oferty będziemy premiować jednorazowo każde zakupy zrobione u nas przy pomocy karty Visa, niezależnie od wydanej kwoty – tłumaczy Karol Kożusznik.

W Soczewkomacie dostępnych jest ponad 350 produktów wiodących na rynku marek. Robiąc zakupy w tych urządzeniach vendingowych klienci mogą wybierać spośród szkieł o różnej mocy: od -0.75 do -8.00, a także soczewek kolorowych i płynów pielęgnacyjnych. Maszyny powstały głównie z myślą o osobach, które chcą kupić wybrane soczewki kontaktowe czy niezbędne do ich użytkowania akcesoria bez wizyty w salonie optycznym, od ręki, o dowolnej porze, także w niedziele wolne od handlu. Automaty dostępne są już w 39 lokalizacjach w całym kraju i ich liczba stale rośnie.

Sklep Internetowy Szkla.com został założony 2004 roku przez Mateusza Matulę oraz Jacka Młodawskiego. Jest największym w Polsce sklepem z soczewkami kontaktowymi i liderem w sprzedaży soczewek kontaktowych w Polsce oraz Europie Środkowo-Wschodniej. Sprzedaż soczewek odbywa się głównie kanałem internetowym oraz dzięki sieci Soczewkomatów. Produkty dostępne w sklepie można kupić również stacjonarnie m.in w salonach optycznych Kodano.

Joanna Hamdan 13666 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.