C.H. Robinson poszukuje specjalistów IT

Znajdą oni zatrudnienie w nowym, powiększonym centrum technologicznym firmy w Warszawie.

Dostawca usług 3PL wzmacnia europejski zespół IT. Do końca 2020 r. C.H. Robinson zatrudni ponad stu specjalistów IT do warszawskiego oddziału firmy. Rozwój zespołu pozwoli wzmocnić wiodącą pozycję globalnych rozwiązań technologicznych oferowanych przez firmę oraz zapewni lepsze wsparcie informatyczne klientom i przewoźnikom w Europie i na świecie.

- Mocno inwestujemy w nasze działy IT, ponieważ zależy nam na dynamicznym wdrażaniu innowacji i technologii. Kompleksowe rozwiązania technologiczne tworzone przez C.H. Robinson pozwalają nam odpowiadać na potrzeby wszystkich klientów w tak zróżnicowanym portfolio partnerów biznesowych jak nasze – powiedział Jeroen Eijsink, prezes C.H. Robinson w Europie.

C.H. Robinson dostarcza klientom i przewoźnikom dane, które zapewniają im przewagę informacyjną i w efekcie gwarantują wzrost efektywności i lepsze wyniki biznesowe. Eksperci IT firmy nieustannie udoskonalają rozwiązania technologiczne, a wśród nich globalny system zarządzania transportem (TMS) – Navisphere i jego produkty: Navisphere Vision, Navisphere Carrier oraz Navisphere Driver. Systemy te zapewniają pełną widoczność ładunków, wydajność oraz zautomatyzowanie procesów raportowania dla przewozów realizowanych w każdym regionie, bez względu na środek transportu.

- Przykładamy ogromną wagę do rozwoju naszego warszawskiego działu technologicznego, który pracuje nad oprogramowaniem C.H. Robinson. Rozbudowa naszego zespołu IT jest kolejnym dowodem na to, że inwestujemy w tę niezwykle ważną część naszej działalności i nieustannie dążymy do dostarczania najlepszych w swojej klasie innowacyjnych rozwiązań technologicznych – powiedział Mike Neill, dyrektor ds. technologii w C.H. Robinson.

Nowi pracownicy wzmocnią istniejące już w Europie zespoły technologiczne. Do biura w Warszawie poszukiwani są specjaliści z branży IT na takie stanowiska jak: software engineer, IT business analyst, database administrator, application systems engineer, IT manager oraz quality assurance analyst.

Więcej informacji o aktualnych ofertach pracy w C.H. Robinson można znaleźć pod linkiem: https://www.chrobinson.pl/pl-pl/careers/ 

Joanna Hamdan 13693 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.