Kinga Rusin z nową marką kosmetyków

Dziennikarka i prezenterka poinformowała o tym między innymi na swoim facebookowym profilu.

- Kochani, jestem bardzo szczęśliwa! Chciałabym podzielić się z wami wiadomością, którą od dłuższego czasu trzymałam w sekrecie. Do grupy Pat&Rub (www.patandrub.eu) dołącza nowa, niższa marka kosmetyków naturalnych! Prosiły o to tysiące osób. 25 marca, minął równo rok od rozpoczęcia przygotowań do tego nowego projektu. Jest to niewątpliwie rewolucja na rynku: skomplikowane i skuteczne produkty naturalne w bardziej przystępnej cenie. Nazwę marki zachowujemy jeszcze przez chwilę w tajemnicy - napisała na Facebooku Kinga Rusin.
 
Zdaniem Kingi Rusin nowa, niższa marka to produkty do podstawowej, niezbędnej, naturalnej pielęgnacji, przeznaczone dla szerszej grupy odbiorców. Jednocześnie te nowe kosmetyki, na swoim poziomie cenowym („górna półka” np. w Rossmannie) nie będą miały sobie równych pod względem skuteczności i bogactwa składników.

Pierwsza partia produktów nowej marki będzie w limitowanej ilości.
 
- Aby mieć pierwszeństwo w ich zakupie, już niebawem będziecie mogli zarejestrować się w nowym sklepie. Szczegóły wkrótce - informuje właścicielka marki.
 
Jak zapewnia Kinga Rusin wprowadzenie nowej marki przeznaczonej na rynek masowy nie będzie miało wpływu na markę Pat&Rub, która dystrybuowana jest od przeszło 10 lat w perfumeriach Sephora i przeznaczona jest dla osób kochających najbardziej zaawansowane produkty, wyrafinowanie, bezkompromisowe rozwiązania, największe stężenia i najwyższą skuteczność. Wkrótce nowe produkty.
 
Źródło i zdjęcie: fanpage Kingi Rusin na Facebooku
 
Joanna Hamdan 13699 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.