Polagra Food 2019, znów jesienią

Targi Polagra Food i Polagra Tech odbędą się w dniach 30 września - 3 października. Organizatorzy zachęcają do wcześniejszego zgłoszenia udziału w ekspozycji, ponieważ można wtedy skorzystać z niższych cen powierzchni wystawienniczej: Polagra Food - do 31 maja, Polagra Tech - do 30 czerwca.

Przypomnijmy. Targi Polagra Food 2018 odbyły się wyjątkowo w maju. Tegoroczna edycja wraca jednak do pierwotnej, jesiennej daty.

Targi Polagra Food i Polagra Tech odbędą się więc w dniach 30 września - 3 października 2019 r.

Tegoroczna edycja całego bloku targowego to m.in. Międzynarodowe Targi Wyrobów Spożywczych Polagra Food, a także Międzynarodowe Targi Technologii Spożywczych Polagra Tech (w tym roku Salon Technologii Mięsnych i Rybnych oraz Technologii Spożywczych).

Oba wydarzenia znajdują się na liście wydarzeń o charakterze międzynarodowym zatwierdzonych przez Światowe Stowarzyszenie Przemysłu Targowego (UFI Approved International Event).

Obecnie trwa kampania skierowana do wystawców bloku targowego Polagra. Organizatorzy jak zawsze zachęcają do wcześniejszego zgłoszenia udziału w ekspozycji, ponieważ można wtedy skorzystać z niższych cen powierzchni wystawienniczej (Polagra Food – do 31 maja, Polagra Tech – do 30 czerwca).

Udział w targach to nie tylko stoisko będące częścią ekspozycji, ale także działania promocyjne, które wspierają obecność firmy na targach i generują dodatkowe możliwości nawiązania kontaktów z potencjalnymi klientami. Cześć z nich realizują sami wystawcy informując o tym, że biorą udział w Polagrze. Sama Grupa MTP również aktywnie uczestniczy w promocji wystawców. - W mediach drukowanych oraz w kanałach online informujemy o nowościach, produktach nagrodzonych Złotym Medalem, specjalnych eventach, które odbywają się na stoisku wystawcy lub scenie głównej, ale pod jego patronatem – mówi Marcin Gorynia, dyrektor projektu Polagra Food.

 

Ilona Mrozowska 4568 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.