Komputer mobilny od Zebry

To przenośne urządzenie, które ma za zadanie m.in. przyspieszyć realizację zamówień i poprawę ich dokładności.

Firma Zebra Technologies zaprezentowała wytrzymałe rozwiązanie oparte na systemie Android - komputer mobilny MC9300.

To przenośne urządzenie klasy korporacyjnej. Dzięki niemu, jak zapewnia producent, firmy mogą zmodernizować swoje technologie mobilne, aby sprostać rosnącym wymaganiom branży e-commerce. Model umożliwia również skrócenie czasu szkoleń pracowników, przyspieszenie realizacji zamówień i poprawę ich dokładności, a także zwiększenie wydajności nawet o 10% w porównaniu z konkurencyjnymi urządzeniami.

Komputer mobilny MC9300 został zaprojektowany z myślą o zwiększeniu wydajności pracowników magazynów mających kontakt z klientem, działów produkcji, logistyki i zapleczy. Urządzenie powinno sprawdzić się przy zarządzaniu zapasami, przyjmowaniu i alokacji dostaw, obsłudze zwrotów, procesie cross-docking, kontroli jakości, monitorowaniu części oraz zastosowań związanych z audytami cen.

Model, wyposażony w zaawansowaną technologię skanowania, pozwala odczytywać kody DPM, oznaczenia mikroudarowe i laserowe. Umożliwia także szybkie rejestrowanie kodów 1D i 2D w niemal każdych warunkach z odległości nawet 20 metrów, co zapewnia elastyczność podczas skanowania elementów w małych pojemnikach i umieszczonych na paletach na najwyższych poziomach w magazynach. Urządzenie zostało wyposażone w baterię PowerPrecision+ o pojemności 7000 mAh i najdłuższej żywotności w swojej klasie, dzięki czemu umożliwia poprawę wydajności pracowników oraz skrócenie przestojów w pracy.

Komputer MC9300 jest wodo- i pyłoszczelny oraz odporny na upadki. Aby sprostać pracy w środowiskach wymagających składowania w chłodni, model został wyposażony w system ogrzewaczy i baterię odporną na mróz, dzięki czemu komputer nie zamarza. Dostępny jest również model C1D2 przeznaczony do użytku w niebezpiecznych warunkach.

MC9300 jest dostępny z pakietem Mobility DNA, a dzięki umowie serwisowej Zebra OneCare przedsiębiorstwa mogą korzystać z oprogramowania zabezpieczającego LifeGuard dla systemu Android firmy Zebra.

Joanna Hamdan 13666 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.