Dyskont Action najemcą Arkad Wrocławskich

Sklep sieci zostanie otwarty w drugiej połowie roku.

Lokal sieci Action zajmie powierzchnię prawie 1 100 mkw. na poziomie -1 Arkad Wrocławskich obok supermarketu Piotr i Paweł, który niedawno ogłosił, że pozostaje operatorem spożywczym wrocławskiego centrum handlowego.

Dyskont Action zasili portfel najemców Arkad Wrocławskich w drugiej połowie br. Będzie to jedna z pierwszych placówek tej sieci we Wrocławiu.

Action to międzynarodowy dyskont niespożywczy, mający swoje sklepy w Holandii, Belgii, Francji, Niemczech, Luksemburgu, Austrii i Polsce. Obecnie na terenie naszego kraju działa prawie 30 salonów tej marki. Znakiem rozpoznawczym sieci jest szeroki wybór produktów codziennego użytku w przystępnych cenach. W sklepach Action można znaleźć ponad 6 000 różnych towarów, a asortyment co tydzień wzbogacany jest o ponad 150 nowych produktów. W ofercie sieci znajdziemy zarówno znane marki i produkty marki własnej.

O Action pisaliśmy również tutaj.

Joanna Hamdan 13690 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.