Akademia Inspiracji Makro świętuje urodziny

Z tej okazji odbędą się tematyczne warsztaty m.in. z udziałem gościa specjalnego - Michela Moran.

Dwa lata temu Akademia Inspiracji Makro w odświeżonej odsłonie zainaugurowała swoją działalność.
 
Od tamtej pory oferuje kompleksowe, merytoryczne i praktyczne warsztaty dla branży hotelarsko-gastronomicznej. Klienci rozwijają swoje umiejętności pod okiem doświadczonych ekspertów w ramach dopasowanych do indywidualnych potrzeb szkoleń.

Z okazji 2. urodzin zespół Akademii zaprasza wszystkich klientów, partnerów i sympatyków do wspólnego świętowania. 9 kwietnia warsztaty dla gości poprowadzą: Tomasz Habdas, Tomasz Noga, Anna Dębska i Sylwia Bochowicz-Kubiak.

Przedstawiciele świata gastronomii podzielą się z uczestnikami swoim wieloletnim doświadczeniem i ekspercką wiedzą. Tematyka zajęć obejmuje szeroki zakres zagadnień: od zarządzania finansami w lokalu po szkolenia baristyczne, sommelierskie i barmańskie.

Urodzinowe warsztaty i pokaz kulinarny przygotuje gość specjalny – Michel Moran, restaurator i osobowość medialna.

Zapisy na warsztaty oraz terminarz szkoleń dostępne są na stronie www.akademia-inspiracji-makro.pl.

Partnerami wydarzenia są: Heinz i Pudliszki, Rational, producent pieców konwekcyjno-parowych oraz studio kreatywne Procooking Media.

Joanna Hamdan 13693 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.