Pokazywane w serwisie treści mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz. U. 2012 poz. 1356). Oświadczam, że mam ukończone 18 lat i chcę zobaczyć pełną wersję artykułu.
Tak, pokaż artykuł Nie wyrażam zgody

W puszczy i w sadzie

Wspólna promocja Żubrówki i Braci Sadowników.

Z początkiem kwietnia do sieci handlowych trafiło promocyjne opakowanie, zawierające napój Musujące Jabłko Braci Sadowników 330 ml oraz Żubrówkę Bison Grass 500 ml.

Jest to koncept produktowy skierowany do młodych konsumentów, a zarazem nowa odsłona marki Żubrówka Bison Grass w połączeniu z napojem Musujące Jabłko.

Promocyjne opakowanie Musującego Jabłka i Żubrówki Bison Grass zawiera przepis na drink "W puszczy i w sadzie": wystarczy połączyć 1 porcje Żubrówki z 2 porcjami Musującego Jabłka, dodać syrop cukrowy oraz sok z cytryny lub limonki. Dodatkowo drink można udekorować cząstkami jabłek.

Produkt promocyjny dostępny jest w wybranych sieciach handlowych: Biedronka, Auchan, Carrefour, Polomarket, Leclerc w rekomendowanej cenie 23,99 zł.

Joanna Hamdan 13699 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.