Carrefour otwiera butik

Przy hipermarkecie sieci w Bolesławcu powstał lokal marki Tex.

Nowy butik matki Tex o powierzchni 200 mkw. powstał w centrum handlowym przy ul. 10 marca 1 w Bolesławcu. Przestrzeń handlowa sąsiaduje z hipermarketem Carrefour i jest z nim zintegrowana, dzięki czemu do butiku można wejść zarówno ze sklepu sieci, jak i bezpośrednio z galerii handlowej.

W jego ofercie będzie można znaleźć ubrania damskie, męskie oraz dziecięce marki modowej należącej do Carrefoura. Aktualnie w jego asortymencie znajdują się wybrane elementy kolekcji wiosenno-letniej, która w całości dostępna jest już w hipermarketach sieci w całej Polsce.

Nowa kolekcja marki Tex została stworzona z myślą o wszystkich członkach rodziny. Wyróżniają ją naturalne odcienie – kolory ziemi, błękit czy koral. Panie znajdą bogaty wybór koszulek oraz sukienek, zaś panowie szeroki wybór spodni oraz koszul – zarówno casualowych, jak i wizytowych. Wiosenno-letnie propozycje marka Tex przygotowała również dla najmłodszych – od barwnych ubranek niemowlęcych, po wzorzyste stylizacje dla dziewczynek i modne zestawy dla chłopców.

Wiosenno-letnia kolekcja Tex prezentowana jest na oficjalnych profilach marki na Instagramie (Tex_Polska) oraz Facebooku (Tex Polska), gdzie prezentowane są modne stylizacje oraz dostępne w sklepach sieci Carrefour dodatki.

Joanna Hamdan 13666 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.