Kerasys debiutuje w drogeriach Koliber

8 kwietnia ta koreańska marka po raz pierwszy zagości w ofercie sieci.

Zdaniem dystrybutora Kerasys nawiązanie współpracy z siecią drogerii Koliber to kolejny krok w rozwoju dystrybucji marki, a także potwierdzenie wciąż silnego rynkowego trendu K-beauty i otwartości polskiego konsumenta na nowości.

Dzięki temu klienci drogerii mogą wybierać spośród "unikalnego, ciekawego asortymentu, dostępnego w atrakcyjnych cenach".

Debiut sprzedażowy marki Kerasys w drogeriach Koliber połączony jest z promocją cenową na produkty z linii Kerasys Perfume. To bogate w keratynę szampony i odżywki o zapachu prawdziwych perfum.

Potrwa ona do 30 kwietnia.

Kerasys to koreańska marka, oferująca produkty do pielęgnacji włosów, a Perfume to flagowa linia w portfolio dystrybutora. Szampony i odżywki dostępne są w pięciu nutach zapachowych. Formuły kosmetyków zawierają keratynę i składniki pochodzenia naturalnego oraz są wolne od parabenów. Poszczególne warianty linii Perfume są przeznaczone do pielęgnacji włosów: przetłuszczających się, normalnych oraz suchych i zniszczonych.

Produkty marki Kerasys dostępne są także w sieciach: Super-Pharm, Drogerie Natura, Drogerie Vica, Jasmin, a także na carrefour.pl, empik.com, asiacare.eu, makeup.pl, superkoszyk.pl oraz na www.kerasys.pl.

Joanna Hamdan 13699 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.