Almette i Kukbuk inspirują

I prezentują przełom w domowym gotowaniu.

Przy wykorzystaniu najnowszych technologii, przepisy z serkami Almette i Mini Almette wyświetlają się na lodówkach wyposażonych w inteligentny system, zintegrowany z aplikacją mobilną kulturalno-kulinarnego magazynu Kukbuk.

Inspiracją do przyrządzania dań i przekąsek jest puszysty serek Almette, czyli 100% naturalnych składników i 100% przyjemności.

W okresie wakacyjnym pojawią się również inspiracje z Mini Almette. Ten serek twarogowy w wygodnym opakowaniu z czterema porcjami sprawdza się na śniadanie, w pracy, szkole czy na wyjeździe - w każdej sytuacji, kiedy chcemy zjeść szybko i wygodnie, ale zawsze naturalnie i zdrowo.

Dodatkowo, wszyscy fani Almette mogą znaleźć przepisy w drukowanych wydaniach magazynu Kukbuk, a także w serwisie online. Dania z Almette, przygotowane we współpracy z Kukbuk, będą pojawiać się w wybranych numerach magazynu na przestrzeni całego roku.

Joanna Hamdan 13855 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.