Robert Lewandowski wspiera rekrutację do DHL

DHL Supply Chain rozpoczęło intensywną rekrutację do obsługi swoich centrów logistycznych - do końca roku planuje zatrudnić ponad 1000 osób. Przedsięwzięcie wspiera ... Robert Lewandowski.

DHL Supply Chain to operator logistyczny, będący częścią globalnej Grupy logistycznej DP DHL. Na polskim rynku DHL Supply Chain działa od 2002 r. zatrudniając ponad 3000 pracowników. Obecnie do końca roku firma chce zatrudnić ponad 1000 osób – głównie na stanowiska magazynierów, operatorów wózków widłowych, osób na stanowiska team leaderów, a także do działów operacyjnych: IT, HR czy księgowości.

- W kampanii wspierającej rekrutację zdecydowaliśmy się użyć wizerunku Roberta Lewandowskiego, zawodnika drużyny Bayern München, którą DHL wspiera od wielu lat. Sukces Roberta, a także drużyny Bayern München, to kompilacja ciężkiej pracy, poświecenia, ale także niezwykłej pasji, jaką każdego dnia zawodnicy wkładają w swoją pracę. Te ideały są nam bliskie również w DHL i wierzymy, że zachęcą kandydatów do dołączenia do naszej DHL-owej drużyny - tłumaczy Piotr Okurowski, dyrektor zarządzający DHL Supply Chain w Polsce.

Przypomina, że 2018 r. był dla firmy pełen wyzwań – udało się podpisać kontrakty m.in. z Zalando i Pepco.

W pierwszej kolejności DHL szuka ludzi do swoich lokalizacji w Sosnowcu, Łodzi, Głuchowie k/Łodzi i k/Poznania. Każdy pracownik podpisuje stałą umowę na pełen etat, a poza wynagrodzeniem otrzymuje też dodatkowe benefity. Może liczyć na premie, prywatną opiekę medyczną, korzystać z karty MultiSport, pozwalającej na dofinansowanie wyjść na basen czy do siłowni. Firma zapewnia również „wczasy pod gruszą” i możliwość grupowego ubezpieczenia.

Aplikować o pracę można pod adresem: www.zostanjednymznas.pl lub mailem: pracujwdhl@dhl.com

Ilona Mrozowska 4562 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.