Pokazywane w serwisie treści mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz. U. 2012 poz. 1356). Oświadczam, że mam ukończone 18 lat i chcę zobaczyć pełną wersję artykułu.
Tak, pokaż artykuł Nie wyrażam zgody

Domy od Kasztelana

Marka piwa rusza z największą loterią grillową.

Do wygrania są nagrody o łącznej wartości ponad miliona złotych - w tym gadżety grillowe oraz domy z działkami.

Od kwietnia do końca sierpnia każdy, kto kupi butelkę lub puszkę Kasztelana w promocyjnym opakowaniu, będzie mógł wziąć udział w akcji. Wystarczy zarejestrować promocyjny kod spod kapsla lub kluczyka na stronie www.loteriakasztelan.pl i automatycznie bierze się udział w losowaniu nagród.

Codziennie do wygrania będzie 50 nagród w postaci gadżetów grillowych – palenisk, narzędzi kuchennych, fartuchów oraz leżaków i koców. Natomiast 3 razy w ciągu trwania loterii – w maju, sierpniu i wrześniu - wylosowane zostaną nagrody główne. Będą to 3 działki z domami o wartości 300 000 zł każda. Każdy ze zwycięzców nagrody głównej otrzyma wsparcie pośrednika nieruchomości przy wyborze i zakupie działki w wybranej, dogodnej dla zwycięzcy, lokalizacji.

Loterię Kasztelana wspierać będą silne działania promocyjne marki – akcje digitalowe, kampania outdoorowa, materiały POS w puntach sprzedaży oraz kampania medialna w prasie i telewizji.

Joanna Hamdan 13675 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.