Cztery nowe Hebe

Tym samym należąca do Jeronimo Martins sieć drogerii obecnie liczy już 208 sklepów.

Nowe placówki Hebe powstały w Centrum Handlowym Focus Mall przy ul. Wrocławskiej 17 w Zielonej Górze, przy ul. Lindleya 16 w Warszawie, przy ul. Sienkiewicza 76 we Wrocławiu oraz w Parku Handlowym przy ul. Łąkowej 5 w Sokółce.

Z okazji otwarcia nowych drogerii klienci tych sklepów będą mogli skorzystać z dwóch ofert specjalnych. Pierwsza z nich – "Twoje ulubione marki makijażowe -40%" – to rabaty na produkty firm, takich jak: Hean, AA Make Up, Bourjois, Max Factor, Eveline Cosmetics, Gosh, Maybelline, Pierre René, MylaQ, Ingrid, L’Oréal, Physicians Formula, Rimmel oraz Hypo Allergenic. W ramach drugiej oferty, wszystkie produkty marek Nacomi i Purederm będzie można nabyć z 30% rabatem, a za produkty Bielendy zapłacimy 40% mniej.

Oprócz tego, z okazji otwarcia drogerii, wiele innych produktów dostępnych jest w bardzo atrakcyjnych cenach w ramach akcji "Cenowe Szaleństwo". Oferta prezentowana jest w ulotkach dostępnych w sklepie i obowiązuje od 29 marca do 1 kwietnia lub do wyczerpania zapasów.

Ponadto tylko 29 marca, dokonując zakupów za min. 70 zł w każdej z czterech nowo otwartych drogerii, klienci otrzymają rabat 10 zł.

Sieć drogerii Hebe liczy już 208 placówek.

Joanna Hamdan 13666 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.