Pokazywane w serwisie treści mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz. U. 2012 poz. 1356). Oświadczam, że mam ukończone 18 lat i chcę zobaczyć pełną wersję artykułu.
Tak, pokaż artykuł Nie wyrażam zgody

Makłowicz Poleca w Biedronce

W sklepach sieci od końca marca w ramach Piwniczki Biedronki dostępna będzie nowa kolekcja win z całego świata.

Prezentowane są w niej wina z całej Europy, wyselekcjonowane osobiście przez krytyka kulinarnego, dziennikarza i podróżnika, znawcę regionalnych kuchni i konesera wina.

– Niezmiernie cieszy mnie to, że kolekcja win Makłowicz Poleca jest oferowana w Biedronce, bo to właśnie ta sieć już od lat proponuje klientom nowości smakowe, które potem stają się częścią ich stałego menu - mówi Robert Makłowicz.

- Przygotowane przeze mnie propozycje win, kupowanych bezpośrednio u producentów, których znam i z którymi się przyjaźnię, to świetny początek fascynującej podróży kulinarnej po całym świecie. Kultura wina to również kultura dyskusji, a nic nie czyni lepszym wspólnych posiłków niż dobra rozmowa – dodaje  Makłowicz.

W pierwszej odsłonie kolekcji Makłowicz Poleca znalazło się 6 win z europejskich winnic: z Austrii, z polskiej winnicy w Bułgarii, z okolic hiszpańskiej Saragossy i francuskiej Langwedocji, wszystkie w atrakcyjnych cenach – już od 24,99 zł za butelkę.

Wina z kolekcji Makłowicz Poleca dostępne będą w ponad 300 sklepach sieci, m.in. we Wrocławiu, Opolu, Wałbrzychu, Poznaniu, Gdańsku, Gdyni, Elblągu, Krakowie i Warszawie – na specjalnych ekspozytorach, oznaczonych nazwą kolekcji. Natomiast na stronie Facebook Wino Makłowicz dostępne będą krótkie filmiki. Podróżnik opowie w nich więcej o krajach, z których pochodzą prezentowane w kolekcji wina, o ich lokalnej kulturze i regionalnej kuchni.

Joanna Hamdan 13666 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.