Pokazywane w serwisie treści mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz. U. 2012 poz. 1356). Oświadczam, że mam ukończone 18 lat i chcę zobaczyć pełną wersję artykułu.
Tak, pokaż artykuł Nie wyrażam zgody

Lech Free 0,0%

W dwóch nowych smakach i nie tylko.

Do rodziny Lecha Free 0,0%, obok klasycznego lagera i orzeźwiającej limonki z miętą, dołączają dwie nowe egzotyczne propozycje smakowe: Lech Free 0,0% pomelo i grejpfrut oraz Lech Free 0,0% granat i acai.

To nie koniec nowości, które czekają na fanów Lecha Free 0,0% w letnim sezonie. Aby radość z orzeźwienia mogła trwać dłużej, Lech Free 0,0% w nowych wariantach dostępny będzie teraz w  butelce o pojemności 500 ml. Niezmiennie będzie można go kupić także w mniejszych opakowaniach – butelce o pojemności 330 ml oraz 0,5-l puszce.

Ponadto w  tym sezonie Lech Free 0,0% pojawi się na sklepowych półkach w zupełnie nowej odsłonie. Od teraz lager będzie zachęcał elegancką, granatową etykietą, a nowe smaki kusić będą białą, z kolorowymi i soczystymi owocami.

W sprzedaży piwo dostępne będzie od marca.

Joanna Hamdan 13699 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.