Robert Burneika poleca masy do ciast Helio

Kulturysta i zawodnik MMA, bohater programu TV "Nie ma lipy!" i influencer z pasją do gotowania wystąpił w najnowszej odsłonie kampanii viralowej marki "Najpierw masa, później... ciacho!".

Emisja filmu reklamowego Helio z udziałem "Hardkorowego Koksa" rozpoczyna właśnie promocję nowego cyklu wideo przepisów w technice szybkiego montażu, które publikowane są w serwisie społecznościowym Youtube.com.

Robert Burneika udowadnia, że "z masami Helio nie ma lipy". Znany kulturysta i zawodnik MMA, bohater filmików na YouTube "Gotuj z Koksem" zaprasza nas do swojej kuchni na challange z masą do ciast Helio, dzięki której poznamy sekret udanych, bakaliowych wypieków na co dzień i od święta.

Kampania viralowa marki Helio w social mediach, poprzez dowcipne filmy reklamowe, bazujące na claimie reklamowym "Najpierw masa, później... ciacho!", ma na celu przyciągnąć uwagę jak najszerszej publiczności. Wszystko po to, by z pozytywną dawką humoru – zachęcić Internautów do samodzielnego przyrządzania szybkich i prostych wypieków z gotową masą do ciast Helio.

Nowy film reklamowy Helio z "Hardkorowym Koksem" to kontynuacja rozpoczętej w 2018 roku kampanii marki.

Joanna Hamdan 13855 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.