MAX Premium Burgers zaprasza na śniadania

Od 1 kwietnia w menu restauracji pojawią się propozycje dań na dobry początek dnia.

MAX Premium Burgers rozszerza ofertę i wprowadza menu śniadaniowe, składające się z 15 pozycji. Będzie ono dostępne codziennie do godziny 10:30 – we wszystkich lokalach sieci.

W menu będzie można znaleźć klasyczne propozycje z wołowiną i kurczakiem, ale też zupełne nowości, a wśród nich: hamburger z serem i z jajkiem, muffin jajko i bekon, muffin wieprzowy z jajkiem, wrap jajko i bekon, wrap wieprzowy, wege wrap, tost szynka i ser, mini pancakes, ciastko z malinami, muffin czekoladowy i muffin jagodowy, ciastko francuskie z czekoladą, jogurt z truskawkami i granolą oraz ziemniaczane nuggetsy.

 Fani śniadań będą też mogli sięgnąć po wybrane burgery z oferty klasycznej w tym Frisco Burger, Original Burger, czy Shake’i Premium. Ponadto, przez cały dzień MAX Premium Burgers oferuje kolejną nowość, czyli Box z wieprzowiną, w skład którego wchodzi kotlet wieprzowy, ziemniaczane nuggetsy, mix sałat, czerwona cebula oraz sos serowy i pomidorowa salsa.

Ponadto zamawiając śniadanie, każdy będzie miał szansę skomponować je wedle swoich upodobań. Kupując dowolny produkt z oferty śniadaniowej, klienci mają możliwość dobrania dodatków i/lub napoju w 3 super niskich cenach: 3 zł, 4 zł i 5 zł (ceny są zależne od wielkości porcji).

Dodatkowo od godz. 10:30 do oferty restauracji dołącza Wieprzowy BBQ Burger zainspirowany polskimi smakami – znajdziemy w nim kiszoną kapustę, kiszonego ogórka, czerwoną cebulę oraz sos BBQ i majonez.

Joanna Hamdan 13699 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.