Ceetrus odnawia CH Auchan Kołbaskowo

Jasny, nowoczesny wystrój wnętrz, odnowiona strefa restauracyjna, nowe miejsca do odpoczynku i spotkań, bezpłatny plac zabaw dla dzieci, a także odnowione wejścia do obiektu już w maju pojawią się w Centrum Handlowym Auchan Kołbaskowo.

– Regularnie przeprowadzane ankiety i badania opinii pozwalają nam poznać oczekiwania naszych klientów – mówi Kamila Węcłaś, menedżer Centrum Handlowego Auchan Kołbaskowo. - W odpowiedzi na nie zdecydowaliśmy się na zmiany wewnątrz naszej galerii handlowej. Dzięki zaplanowanym pracom remontowym znacznie podniesiemy komfort wizyt naszych klientów – tłumaczy.

Centrum Handlowe Auchan Kołbaskowo będzie siódmym obiektem w portfolio Ceetrus, który po zakończonym remoncie zostanie wyróżniony znakiem jakości Oshopping, potwierdzającym dostępność szerokiej oferty handlowej, różnorodnych usług, nowoczesnych technologii, z których korzystają klienci, stały program animacji dla osób w różnym wieku, a także przyjazną atmosferę panującą w tych centrach.

– Wprowadzony przez nas znak jakości Oshopping oznacza dla klientów, że odwiedzane przez nich Centrum Handlowe Auchan jest miejscem, w którym panuje przyjazna atmosfera i gdzie można różnorodnie spędzić czas – mówi Agnieszka Gutowska, dyrektor marketingu Ceetrus Polska.

Prace remontowe, które będą prowadzone w najbliższych miesiącach, obejmą wnętrze Centrum Handlowe Auchan Kołbaskowo. Odnowione zostaną wszystkie wejścia do obiektu, podłogi, sufity w pasażu, strefa restauracyjna oraz toalety. Nowy wystrój wnętrz będą charakteryzować jasne kolory, proste, nowoczesne formy i naturalne materiały, takie jak drewno. Zainstalowane zostanie nowe, energooszczędne oświetlenie.

Dzięki modernizacji wnętrz Centrum Handlowego Auchan Kołbaskowo klienci będą mogli korzystać z odnowionej strefy restauracyjnej. Pojawią się w niej nowe meble oraz stylowe dekoracje i oświetlenie. Od ogólnodostępnej przestrzeni strefę restauracyjną oddzielą ażurowe ścianki z zielenią. Dzięki temu goście będą mogli zjeść posiłek i porozmawiać w bardziej intymnej atmosferze.

Również w pasażu pojawią się wyspy relaksu z kanapami i stolikami oraz zielenią i nowoczesnym oświetleniem. W meblach będą również zamontowane ładowarki USB, dzięki którym będzie można naładować telefon komórkowy lub inne urządzenie multimedialne.

Z myślą o najmłodszych, którzy odwiedzają centrum handlowe wraz z rodzicami, zmienione zostaną wystrój i wyposażenie bezpłatnego placu zabaw. Pojawią się w nim nowe zabawki dostosowane do potrzeb dzieci w różnym wieku. Wyremontowany zostanie również pokój rodzica i dziecka.

Ci, którzy szukają miejsca, żeby spokojnie porozmawiać lub pracować, dobrze poczują się w nowej strefie co-workingowej. Znajdą się tam wygodne meble oraz ładowarki sieciowe i USB umożliwiające naładowanie własnego urządzenia multimedialnego.

Po zakończonym remoncie Centrum Handlowe Auchan Kołbaskowo zyska również nową identyfikację wizualną i system oznaczeń wewnątrz galerii handlowej. We wnętrzu pojawią się również multimedialne urządzenia, na których klienci będą mogli sprawdzić lokalizację poszczególnych salonów i punktów usługowych oraz aktualności dotyczące oferty handlowej najemców, trwające promocje i akcje specjalne.

Ofertę Centrum Handlowe Auchan Kołbaskowo tworzą prawie 42 sklepy i punkty usługowe. Wśród nich znajdują się m.in. Orsay, Carry, CCC, Douglas i salon wyposażenia domu. W obiekcie mieści się również hipermarket Auchan, Media Expert i Pepco natomiast na terenie centrum znajduje się Decathlon i stacja paliw Auchan.

Katarzyna Pierzchała 5103 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.