Beauty Skin Klinika Zdrowia i Urody w Elektrowni Powiśle

Znana z zaawansowanych technologicznie zabiegów klinika już tej jesieni otworzy się w przestrzeni Beauty Hall w nowo powstającym warszawskim kompleksie komercyjnym.

Klinika zaoferuje klientom usługi z zakresu zdrowia i urody, takie jak: epilacja 8 laserami, które skutecznie usuną każdy rodzaj włosów; kroplówki witaminowe (m.in.: regeneracyjne, energetyczne, Anti-Stress, BeFit czy After Party).

Zabiegi wykonywane za pomocą technologii HIFU czy zabiegi z wykorzystaniem lasera pikosekundowego stosowanego m.in. przy usuwaniu tatuaży, leczeniu skomplikowanych przebarwień skóry, usuwaniu blizn czy rozstępów oraz nieinwazyjnych kuracjach odmładzających.

W ofercie kliniki znajdą się również tzw. "zabiegi lunchowe", czyli krótkie wizyty kosmetyczne, skierowane do osób, które na pielęgnację swojej urody mają niewiele czasu. Do najciekawszych propozycji w tym zakresie należą: epilacja laserowa, resurfacing laserem pikosekundowym, Geneo, kriolipoliza ZLipo, fala akustyczna, Zaffiro, Vela Shape czy Clearlift.

Wszystkie zabiegi w klinice odpowiadają najnowszym trendom i wykonywane są przez wykwalifikowany oraz doświadczony zespół ekspertów, w oparciu o najwyższe standardy bezpieczeństwa, przy użyciu certyfikowanego sprzętu i sprawdzonych technologii. Każdy zabieg wykonywany jest w oparciu o unikalne procedury zabiegowe, które opierają się na poznaniu i zrozumieniu potrzeb oraz oczekiwań klientów.

Joanna Hamdan 13666 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.