Drugi Lidl w Ostrołęce

W czwartek 28 marca przy ul. Jana Pawła II 8 otwarty zostanie drugi sklep sieci Lidl w Ostrołęce i ponad 680 w Polsce.

Nowy sklep sieci Lidl w Ostrołęce ma powierzchnię sali sprzedaży wynoszącą ponad 1350 mkw. W obiekcie pracę znalazł 26 osób. Placówka będzie czynna od poniedziałku do czwartku w godzinach od 7 do 21, w piątki i soboty od 7 do 22, a w niedziele handlowe od 8 do 20.

W placówce wykorzystano ekologiczne rozwiązania, m.in.: instalację ogrzewania wykonaną w oparciu o gruntowe pompy ciepła, odzysk ciepła z urządzeń chłodniczych oraz energooszczędne oświetlenie LED.

Standardowo w nowym sklepie klienci będą mogli znaleźć produkty marek własnych Lidl, m.in.: pieczywo „Chrupiące z Pieca”, wędliny „Pikok”, świeże mięso „Rzeźnik”, produkty bio czy świeże owoce i warzywa dostępne w ramach „Ryneczku Lidla”.

Dostępna będzie również oferta tygodni tematycznych z produktami charakterystycznymi dla różnych kuchni świata oraz artykułów przemysłowych, które w Lidlu pojawiają się średnio trzy razy w tygodniu. W nowej placówce klienci będą mogli też nabyć m.in. szeroki asortyment tekstyliów oraz artykułów gospodarstwa domowego.

Osoby, które odwiedzą sklep Lidl w dniu otwarcia, będą mogły uczestniczyć w specjalnie przygotowanym festynie z licznymi atrakcjami. Według wyliczeń portalu handelextra.pl nowy sklep w Ostrołęce jest 683. placówką sieci w Polsce.

 

 

 

Katarzyna Pierzchała 5103 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.