Otwiera się Bricomarché w Mławie

157. market sieci Bricomarché w Polsce otworzy swe podwoje 27 marca br. w Mławie. Zaoferuje klientom szeroką ofertę produktów typu "dom i ogród", a także możliwość uczestnictwa w akcjach społecznych.

Sam sklep będzie miał powierzchnię 1600 mkw. Dodatkowo udostępnione zostaną ogród zewnętrzny o powierzchni 1000 mkw., wiata ogrodowo-budowlana, która ma 400 mkw. oraz parking mieszczący 120 samochodów. Dzięki rozbudowanej powierzchni sklep zaoferuje klientom łącznie około 26 tysięcy produktów.

- Jestem przekonana, że otwarcie pierwszego supermarketu Bricomarché w Mławie niesie za sobą liczne korzyści, zarówno dla mieszkańców tego miasta, jak i okolic – mówi Magdalena Zakowana, właścicielka nowego Bricomarché. – Współpraca z lokalnymi dostawcami, nowe miejsca pracy i dodatkowe dochody do budżetu miasta to tylko niektóre korzyści wynikające z otwarcia sklepu w Mławie - wymienia.

Nowo powstały market zaoferuje dostęp do produktów do domu i ogrodu z czterech działów: budowlanego, majsterkowania, ogrodu i dekoracji. Część z tych artykułów pochodzi od lokalnych dostawców, m.in. rośliny. Dodatkowo, mieszkańcy Mławy i okolic mogą liczyć na kompleksowe wsparcie ze strony profesjonalnych doradców oraz korzystać z takich usług jak cięcie na wymiar czy transport zamówionego towaru.

Bricomarché w Mławie mieści się przy ul. Napoleońskiej 29. Będzie działał od poniedziałku do soboty w godzinach 8-20, a w niedziele handlowe od 9 do 16. Zatrudnienie znalazło w nim 24 pracowników, którzy będą pracować m.in. na trzech kasach.

W dniu otwarcia przewidziano liczne atrakcje dla klientów. Wśród nich są m.in. animacje dla dzieci i dorosłych, konkursy z nagrodami, licytacje oraz balony dla najmłodszych.

Grupa Muszkieterów to sieć franczyzowa działająca w kategorii supermarketów spożywczych i typu „dom i ogród” w Polsce. Jest zrzeszeniem ponad 300 niezależnych polskich przedsiębiorców zarządzających supermarketami spożywczymi Intermarché oraz supermarketami typu „dom i ogród” Bricomarché. W 2018 r. obroty Grupy Muszkieterów wyniosły blisko 7,5 mld zł.

W centrali Grupy w podpoznańskim Swadzimiu, w dwóch magazynach logistycznych oraz supermarketach zatrudnionych jest aktualnie około 13 300 osób. Wyznaczaniem kierunków strategicznych obu sieci zajmuje się spółka ITM Polska. Muszkieterowie są obecni w czterech krajach Europy: Polsce, Francji, Belgii, Portugalii.

Katarzyna Pierzchała 5103 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.