W PGZ Kupiec jest nowa perełka

Do Polskiej Grupy Zakupowej Kupiec dołączył kolejny sklep w województwie małopolskim. Dom Handlowy Solo zlokalizowany jest w miejscowości Zalasowa przy ul. Karpackiej i jest 232. placówką należącą do PGZ Kupiec.

To już piąty sklepu detalisty Janusza Nowaka. Oficjalne otwarcie odbyło się 16 marca br. Nowa placówka ma powierzchnię sali sprzedaży wynoszącą ponad 300 mkw. oraz parking na 25 samochodów. Zatrudnienie w niej znalazło 10 osób.

Sklep charakteryzuje się nowoczesnym i przestronnym wnętrzem. Wszystkie zastosowane w nim rozwiązania służą podniesieniu komfortu zakupów i zakładają dostarczenie klientom lepszego doświadczenia zakupowego. Dzięki dużej powierzchni sklepu kupujący mają możliwość skorzystania z szerokiej oferty produktów, pochodzących również od lokalnych dostawców. Należą do nich wyroby garmażeryjne, nabiał (mleko w butelkach prosto od gospodarza), warzywa, owoce, a także wędliny. Dostępne są produkty z certyfikatem bio, a także własny wypiek pieczywa. Łącznie asortyment w nowootwartym sklepie obejmuje około 7 tys. pozycji.

W dniu otwarcia na klientów czekało wiele atrakcji, m.in. nagroda w postaci zestawu nagłośnieniowego Samsung dla pierwszego kupującego, liczne degustacje oraz słodkości dla najmłodszych. Dużym zainteresowaniem cieszyły się również przysmaki z grilla dostawcy Kapama. Osoby, które tego dnia zrobili zakupy w nowym Solo, mogli też wziąć udział w licytacji paragonowej i zdobyć telewizor 55 cali oraz 10 artykułów małego agd.

Katarzyna Pierzchała 5109 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.