Castorama z urodzinową loterią

Z tej okazji sieć sklepów rozda aż 22 tys. nagród.

Castorama już po raz 22. zaprasza do wspólnego świętowania i zabawy z okazji urodzin.

Każdy, kto w terminie od 25 marca do 20 kwietnia dokona zakupów na dowolną kwotę, ma szansę wygrać metamorfozę mieszkania o wartości aż 100 tys. zł, którą przeprowadzi Dorota Szelągowska, jeden z 4 samochodów Dacia Duster lub inną z pozostałych 22 tys. nagród rzeczowych. W trakcie trwania loterii do zdobycia od razu są m.in. zestawy narzędzi Magnuson, wiertarki Erbauer, zestawy stylowych poduszek i hamaki z serii Rural oraz karty podarunkowe o wartości 20 zł, 50 zł, 100 zł

Aby wziąć udział w loterii Castoramy i wygrać jedną z nagród, wystarczy, po dokonaniu zakupu na dowolną kwotę, zeskanować kody znajdujące się na odwrocie paragonu w jednym ze specjalnych punktów urodzinowych mieszczących się w sklepach, w pobliżu kas. Liczba kodów uzależniona jest od długości rachunku. Szanse na wygraną rosną więc wraz wielkością zakupów. Uczestnicy otrzymają na miejscu kupon z informacją o natychmiastowej wygranej jednej z nagród rzeczowych lub możliwości zarejestrowania transakcji na stronie internetowej www.loteria-castorama.pl. Tym samym mogą wziąć udział w dalszej zabawie i losowaniu nagrody głównej – metamorfozy wnętrza z Dorotą Szelągowską o wartości 100 tys. zł lub jednej z czterech Dacii Duster. W loterii będą mogli wziąć udział też klienci dokonujący zakupów on-line przez stronę internetową oraz aplikację Castorama.

W czasie trwania akcji, w każdy wtorek szansę na wygraną samochodu będą mieli posiadacze paragonów zarejestrowanych przez ostatnie 7 dni. Wielki finał akcji odbędzie się 24 kwietnia. To właśnie wtedy w loterii wezmą udział raz jeszcze wszyscy klienci, których kupony dotychczas nie zostały wylosowane. Każdy z nich będzie miał szansę, by odmienić swoje wnętrze z Dorotą Szelągowską.

Castorama Polska jest liderem w kategorii home improvement (polepszania warunków mieszkaniowych) w naszym kraju. Firma uruchomiła swój pierwszy sklep w 1997 r. Obecnie prowadzi sprzedaż w 76 lokalizacjach w różnych częściach Polski. Zapewnia również klientom w całym kraju dostęp do oferty on-line. Spółka zatrudnia prawie 12 tys. pracowników. Castorama Polska jest częścią Kingfisher plc, międzynarodowej grupy posiadającej prawie 1200 sklepów w 10 krajach Europy. 

Joanna Hamdan 13666 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.