Złote Wieszaki w 3 Stawach

Katowickie centrum handlowe ruszyło z konkursem.

Każdy, kto w dniach 26-30 marca (w godz. 12:00-20:00) znajdzie Złoty Wieszak w jednym z kilkudziesięciu sklepów w centrum handlowym, zrobi zakupy za minimum 100 zł na maksymalnie dwóch paragonach, otrzyma wiosenną nagrodę, którą jest koc piknikowy.

Do znalezienia jest 400 wieszaków.

3 Stawy w Katowicach to jedno z pierwszych centrów handlowych na Śląsku. Zlokalizowane jest 3 km od ścisłego centrum stolicy regionu, w bezpośrednim sąsiedztwie autostrady A4 i Doliny Trzech Stawów, od której centrum wzięło swoją nazwę.

Powierzchnia całkowita centrum wynosi 40 000 mkw., na których mieści się hipermarket spożywczy Auchan oraz 90 sklepów i punktów usługowych takich marek jak: Smyk, Empik, H&M, Rossmann, RTV EURO AGD, Carry, a także Klub Fitness Academy 3 Stawy. Dla klientów przygotowano łącznie 2000 miejsc na parkingach podziemnym i naziemnym. W strefie zewnętrznej centrum działają sklepy popularnych marek polskich i międzynarodowych wielu branż: market budowlany Leroy Merlin, motoryzacyjny - Norauto, sklepy z elektroniką - Media Markt i Media Expert, sportowe - Go Sport i Ski Team, a także Komfort, KFC, Kakadu i Flügger. Na terenie obiektu działa także stacja paliw Shell.

Joanna Hamdan 13995 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.