Starbucks otwiera 71. kawiarnię

Nowy lokal sieci znajduje się w Warszawie przy ul. Przyokopowej 35.

Jest to 24. kawiarnia Starbucks w Warszawie. Kawa najwyższej jakości z ziaren 100%

Kawiarnia o powierzchni 127 mkw. to łącznie 73 miejsca siedzące, w tym 34 miejsca dostępne na patio. Wnętrze podzielone jest na strefy, w których będzie można przyjemnie spędzić czas ze znajomymi lub znaleźć odpowiednie miejsce do spotkań biznesowych, pracy i nauki. 

W menu kawiarni znajdą się kawy przygotowywane ze 100% ziaren Arabica, które wyszkoleni Coffee Masterzy dopasują do upodobań każdego gościa. W restauracji dostępne będą wszystkie napoje Starbucks, wraz z wiosennymi napojami promocyjnymi. W ofercie znajdą się także ciasta, przekąski, codziennie przygotowywane kanapki, jogurty, sałatki oraz zestawy lunchowe. Oprócz tego w kawiarni będzie można nabyć także paczkowane kawy ziarniste, kubki ze stałej oferty, sezonowe kolekcje kubków termicznych oraz akcesoria związane z marką, takie jak zaparzacze i porcelana.

Podobnie jak we wszystkich punktach sieci również w nowym lokalu Starbucks funkcjonować będzie koncept „Bring your own Tumbler”, czyli – przyjdź z własnym kubkiem. Zamawiając kawę w ten sposób można uzyskać zniżkę na wybrany napój w wysokości 1 zł i wypić go ze swojego kubka.

W dniu otwarcia dla na gości kawiarni czekać będą liczne atrakcje. Dodatkowo, każdy, kto odwiedzi nowy lokal w tym dniu otrzyma kawę w wielorazowym kubku.

Joanna Hamdan 13666 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.