Pomaganie przez gotowanie

Knorr we współpracy z Fundacją Samodzielność od Kuchni kontynuuje akcję dla wychowanków domów dziecka i seniorów.

W  ramach akcji "Pomaganie przez gotowanie" już drugi rok w wybranych miastach w Polsce odbywają się cykle spotkań kulinarnych, podczas których wychowankowie domów dziecka uczą się gotować oraz poznają zasady właściwego odżywiania się.

Uczestnicy dowiadują się na nich, jak ważna jest zróżnicowana dieta – oparta na wykorzystywaniu produktów z różnych grup, stosowaniu rozmaitych technik przygotowywania posiłków, bazująca na sezonowości, różnorodności smaków, barw i zapachów.

Ponadto gotują z nimi także seniorzy, co pozwala na międzypokoleniową wymianę wiedzy i doświadczeń oraz daje możliwość zbudowania nowych

Akcja "Pomaganie przez gotowanie" marki Knorr rozpoczęła się w 2018 r. i jest kontynuowana w tym roku. W jej ramach zaplanowanych zostało łącznie 16 warsztatów w 4 miastach. Pierwsza, przedświąteczna edycja będzie miała miejsce w Katowicach w dniach 26 marca-3 kwietnia. Pozostałe warsztaty zostaną przeprowadzone w  Olsztynie, Lublinie i Poznaniu.

Szczegóły na www.pomagamzknorr.pl.

Joanna Hamdan 13699 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.