Aldi wprowadza do sprzedaży książki

Od 23 marca klienci dyskontowej sieci Aldi będa mogli zaopatrzyć się w niej w książki.

W sklepach sieci Aldi po raz pierwszy będzie można kupić także książki. Na początek sieć  proponuje czytelnikom siedem tytułów prosto z list bestsellerów. Wśród nich znalazły się  powieści Remigiusza Mroza i Katarzyny Michalak, biografia Zbigniewa Wodeckiego, felietony Kasi Nosowskiej, reportaż Artura Górskiego oraz opowieść,  "O psie, który wrócił do domu”.

- Chcemy zaproponować naszym klientom dostęp do ciekawych tytułów najbardziej poczytnych autorów - komentuje Agata Biernacka z biura prasowego sieci. - Ofertę konstruujemy tak, by była atrakcyjna dla całych rodzin. Zaczęliśmy od wprowadzenia do sprzedaży tytułów dla najmłodszych, ale teraz po raz pierwszy oferujemy beletrystykę dla dorosłych czytelników. Z uwagą obserwujemy trendy na rynku wydawniczym, chcemy, by nasi klienci mogli kupić u nas książki, o których jest głośno i które kojarzone są z listami bestsellerów - dodaje.

Każdą z książek dostępnych od 23 marca można nabyć w cenie 35 złotych.

W najbliższym czasie Aldi planuje stopniowe poszerzanie liczby książek dostępnych w sprzedaży. W ciągu kolejnych tygodni na półkach sklepów pojawią się nowe tytuły dla dorosłych, dzieci i młodzieży, autorstwa popularnych autorów polskich i zagranicznych, także w wydaniach kieszonkowych.

Oto lista książek: Katarzyna Michalak "Pisarka", Artur Górski "Ruska mafia", Wacław Krupiński, Kamil Bałuk "Wodecki. Tak mi wyszło", Katarzyna Nosowska "A ja żem jej powiedziała", Remigiusz Mróz "Nieodgadniona" oraz "Zaginięcie" i W. Bruce Cameron "O psie, który wrócił do domu".

Aldi to niemiecka sieć dyskontów, posiadająca głównie na zachodzie i południu Polski 132 sklepy i zatrudniająca ponad 2 tys. pracowników. 

Magdalena Weiss 3268 Artykuły

Niepoprawna recydywistka - związana z "Handlem" w latach 1999-2005 i ponownie od 2016 r. Tropi najnowsze trendy na rynku FMCG i zmiany w gospodarce. Amatorka kuchni greckiej i bibliotek publicznych. Mieszka kątem u trzech kotów.