Nowa Biedronka w Aleksandrowie Kujawskim

Mieszkańcy Aleksandrowa Kujawskiego od czwartku 21 marca mogą robić zakupy w nowej Biedronce w formacie 2.0.

Tylko 200 metrów dzieli poprzednią i nową lokalizację sklepu Biedronka w Aleksandrowie Kujawskim. Placówka przeniosła się z ul. Narutowicza 1 na ul. Narutowicza 8a. Sklep funkcjonuje w nowej galerii handlowej, zaprojektowany został według nowego konceptu i ma szerszy asortyment.

Biedronka po przenosinach działa w nowym standardzie. Layout 2.0, co oznacza, że w placówce zastosowanie znalazły nowoczesne, ekologiczne rozwiązania, a wśród nich: oświetlenie LED oraz urządzenia chłodnicze, wykorzystujące gazy przyjazne dla środowiska, takie jak gaz naturalny CO2 („clean technology”), a w przypadku chłodziarek, zamrażarek i komór mroźniczych – gaz propan. Dodatkowo w layoucie 2.0 wydzielone są strefy, np. z pieczywem, owocami i warzywami i oznaczone moduły z artykułami promocyjnymi.

– Oferta w Aleksandrowie Kujawskim w sklepie przy Narutowicza została znacznie poszerzona w stosunku do tego, co klienci znali z poprzedniej lokalizacji. Nie zmieni się zaś to, z czego znana jest Biedronka w całej Polsce: codziennie niskie ceny. Od dnia otwarcia do 27 marca 2019 r. lub do wyczerpania zapasów obowiązywać będzie promocja na wybrane artykuły. Przeceny sięgną nawet 50 proc. – mówi Marcin Kajser, starszy menedżer sprzedaży odpowiedzialny za sklep.

Powierzchnia sali sprzedaży w nowej lokalizacji wynosi ok. 750 mkw. Sklep zapewnia klientom parking na ok. 50 miejsc. Placówka czynna będzie od poniedziałku do soboty od 6:30 do 22:00 i w niedziele handlowe od 8:00 do 20:00.

Magdalena Weiss 3268 Artykuły

Niepoprawna recydywistka - związana z "Handlem" w latach 1999-2005 i ponownie od 2016 r. Tropi najnowsze trendy na rynku FMCG i zmiany w gospodarce. Amatorka kuchni greckiej i bibliotek publicznych. Mieszka kątem u trzech kotów.