Przybywa retauracji Sphinx w stolicy

Nowy lokal sieci został właśnie otwarty przy ul. Kruczej 16/22. To już18. lokal sieci w Warszawie.

Nowa restauracja Sphinx zajmuje powierzchnię 160 mkw. i jest prowadzona w modelu franczyzowym. W lokalu znajduje się ponad 100 miejsc przy prawie 40 stolikach. Ponadto do dyspozycji gości jest także całoroczny zadaszony ogródek.

W ofercie lokalu są dania kuchni bliskowschodniej i międzynarodowej. Szczególną pozycję w menu zajmuje Shoarma, czyli mięso w orientalnych przyprawach podawane z sosem i dodatkami. W restauracji serwowane są też steki, zupy, przekąski, dania fit i vege oraz desery, a dla dzieci - Kids Menu.

Klienci mogą korzystać też z bezpłatnej aplikacji Aperitif. Jej posiadacze są informowani na bieżąco o aktualnych ofertach, a także zniżkach i promocjach, np. na wybrane dania, napoje czy zestawy lunchowe.

Restauracja jest otwarta od niedzieli do czwartku w godzinach 10:00-23:00, a w piątki i soboty od 10:00 do 24:00.

Sfinks Polska zarządza 183 lokalami gastronomicznymi na terenie Polski, w tym siecią 91 restauracji Sphinx (segment casual dining), 67 pubami Piwiarnia Warki (segment gastro pubów), 12 restauracjami Chłopskie Jadło (segment casual dining), 2 restauracjami WOOK (segment casual dining), 9 restauracjami Fabryka Pizzy oraz kultowym pubem Bolek w Warszawie i lokalem Lepione & Pieczone (fast casual dining).  

Joanna Hamdan 13693 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.