Sodexo z wielkanocną ofertą

W tym roku w gronie partnerów limitowanej edycji świątecznej Karty Podarunkowej firmy znalazły się aż 24 marki i firmy oferujące zniżki i promocje.

Będą mogli z nich skorzystać pracownicy, którzy w ramach świątecznego prezentu otrzymają od pracodawcy Kartę Podarunkową Sodexo.
 
Na wszystkich posiadaczy limitowanej edycji wielkanocnej karty w okresie od marca do czerwca czekają rabaty i promocje oferowane przez partnerów Sodexo.
 
W tym roku w wielkanocnej akcji weźmie udział rekordowa liczba firm i marek oferujących swoje produkty i usługi w promocyjnych cenach.
 
Wśród nich znalazły się m. in.: RTV i AGD, Media Markt, Philips, Ochnik, About You, Yves Rocher, Dekoria, Trendy Opticians, Vision Express, Circle K, Super Prezenty, Fotojoker, Storytel, Helios, Biedronka, Auchan, Carrefour, Smyk, 5.10.15, Allegro, Salad Story, Klinika La Perla oraz Flixbus.
 
Joanna Hamdan 13699 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.